Praca badawcza w dziedzinie psychologii

jest niezwykle ważna w kontekście poprawy jakości życia osób cierpiących na problemy psychiczne. Nasze zaangażowanie w badania na rzecz zwiększania skuteczności rozpoznawania i diagnozowania problemów psychicznych ma na celu rozwijanie nowych metod, narzędzi diagnostycznych oraz strategii terapeutycznych, które umożliwią szybsze i bardziej precyzyjne identyfikowanie zaburzeń psychicznych.

W ramach naszego programu badawczego skupiamy się na kilku kluczowych obszarach:

Wpływaj z nami na zdrowie psychiczne.

Zapraszamy Cię do wspólnego działania, które ma na celu poprawę i wsparcie zdrowia psychicznego naszego społeczeństwa. Poprzez aktywny udział i zaangażowanie, możesz wpływać na jakość życia psychicznego jednostek i społeczności. Wspólne inicjatywy i finansowe wsparcie pomogą nam w budowaniu zdrowszego i bardziej zrównoważonego środowiska, w którym każdy ma szansę na rozwijanie swojego potencjału.

Prowadzimy Prace badawcze

na rzecz zwiększania skuteczności w zakresie rozpoznawania i diagnozowania problemów psychicznych.

Opracowujemy autorskie metody

w zakresie pracy terapeutycznej.

Badamy innowacyjne rozwiązania w Terapii Traumy.

Jako grupa psychotraumatologów, koncentrujemy się na nowoczesnych i skutecznych metodach leczenia, które pomagają osobom doświadczającym traumy odzyskać zdrowie psychiczne i poprawić jakość życia. Naszym celem jest poszukiwanie i wdrażanie skutecznych strategii terapeutycznych, które przynoszą realne efekty.

Współpracujemy z ośrodkami badawczymi w Europie i na świecie

w celu wymiany doświadczeń oraz opracowywania wspólnych programów terapeutycznych.

Organizujemy konferencje i warsztaty naukowe.

w celu popularyzacji wyników badań oraz opracowanych metod i technik terapeutycznych.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Chcesz wesprzeć nasze badania?

możesz wnieść swój  wkład w tworzenie zdrowego psychicznie społeczeństwa.

Jesteś osobą prywatną, przedsiębiorcą, instytucją finansową, funduszem inwestycyjnym, organizacją non-profit lub innym podmiotem,

którego celem jest inwestycja w wartość możesz przekazać naszej Fundacji środki finansowe lub inny rodzaj wsparcia w celu umożliwienia nam realizacji określonych misji i celów statutowych. Wpłaty dokonywane przez inwestorów mogą być jednorazowe lub regularne. Ich celem jest zapewnienie nam środków niezbędnych do prowadzenia badań, edukacji, wsparcia społeczności oraz innych celów statutowych fundacji.

Jesteś zaangażowany w działalność filantropijną i masz na celu poprawę jakości życia innych ludzi,

możesz realizować z nami swój cel poprzez darowizny finansowe, partnerstwo, wsparcie merytoryczne i doradcze oraz udział w realizacji projektów Fundacji.

Zapisz się do Newslettera

Priorytety