Zdrowe Jednostki, Zdrowsze Społeczeństwa.

Zmiana zaczyna się w umyśle.

Korzystaj z naszych zasobów

I Fight Depression

iFightDepression to narzędzie do samokontroli oparte na terapii poznawczo-behawioralnej (znanej jako CBT), która, jak wykazują badania, może być bardzo pomocna dla wielu osób cierpiących na depresję.

mózg i umysł

"Mózg 2.0 Kognitywistyka w Świecie Nowoczesnych Technologii"

Ludzki mózg jest bardziej podatny na wpływy zewnętrzne, niż mogłoby się wydawać. Kształtujemy nasze otoczenie, które z kolei ma wpływ na nasz mózg. Regularne korzystanie z technologii perswazji prowadzi do pewnego rodzaju szkolenia naszych procesów myślowych, emocji, motywacji i koncentracji powodując ograniczenia poznawcze i wyczerpanie ograniczonego zasobu jakim jest nasza uważność.

Podcast

Odcinek 1

Zewnątrz sterowność i paradoksy zabezpieczeń. O tym jak "być sobą" i co to właściwie oznacza rozmawiamy z Jackiem Żakowskim.

Odcinek 2

O męskości i kobiecości w świetle stereotypów rozmawiamy dziś z Jackiem Santorskim, psychologiem społecznym.

Odcinek 3

"Ignorowanie młodych ludzi myśląc, że wie się więcej jest dużym błędem". O prywatności, staromodnym podejściu do życia i  wartościach rozmawiamy z Tomaszem Osslolińskim.

Human Mind Center Institute

Badamy skuteczne metody wparcia człowieka w zmiennej i dynamicznej rzeczywistości.

Wydarzenia

Istotne momenty w historii naszej Fundacji, które  odzwierciedlają nasze zaangażowanie i wpływ na społeczność oraz przyczyniają się do realizacji jej misji i celów statutowych.

Grupa wsparcia

Rozumiejąc  dzisiejszy świat, pełen wyzwań i ciągłych zmian, nasza fundacja stworzyła specjalistyczną grupę wsparcia, dedykowaną młodym osobom, które poszukują bezpiecznego miejsca do wyrażania swoich myśli, uczuć i doświadczeń oraz do rozwijania swojego potencjału.

Jak możesz pomóc?

Twój wkład w tworzenie zdrowego psychicznie społeczeństwa.

Jesteś nauczycielem lub pedagogiem

który zdaje sobie sprawę z roli i wpływu edukacji na rozwój i przyszłość młodego pokolenia możesz dostarczyć im odpowiednie narzędzia, wiedzę i wsparcie realizując z nami program SOS.

Jesteś przedsiębiorcą, instytucją finansową, funduszem inwestycyjnym lub innym podmiotem

którego celem jest inwestycja w wartość, możesz przekazać naszej Fundacji środki finansowe lub inny rodzaj wsparcia w celu umożliwienia nam realizacji misji i celów statutowych. Wpłaty dokonywane przez inwestorów mogą być jednorazowe lub regularne. Ich celem jest zapewnienie nam środków niezbędnych do prowadzenia badań, oraz wdrażania psychoedukacji.

Jesteś zaangażowany w działalność filantropijną

i masz na celu poprawę jakości życia innych ludzi możesz realizować z nami swój cel poprzez darowizny finansowe, partnerstwo, wsparcie merytoryczne i doradcze oraz udział w realizacji projektów Fundacji.

Zapisz się do Newslettera

Priorytety